מתלבט? זקוק לייעוץ?

ערוץ הוידאו שלנו

האם שמעת על חברה בנאמנות?

יש מגוון סיבות מדוע אדם צריך לרשום חברה באמצעות נאמנות.
אם גם לך יש סיבה או שהנך רוצה לברר מתי הדבר אפשרי הנך מוזמן לפנות ליועצים שלנו ב-E.M.Y. פתרונות פיננסיים.

משכנתא-משכנתאות

מהי משכנתא?

משכנתא מהווה ההלוואה או שעבוד על הנכס / בית שיש בו כדי להיות משולם על פני פרק זמן קצוב. מנגנון המאפשר ללווה להחזיר את הכסף שהושאל כדי לקנות את הבית. למשכנתאות מופיעות בצורות וגדלים שונים, כאשר לכל אחת מהן יתרונות וחסרונות משלה. ודא כי כשאתה בוחר את מסלול משכנתא כי הוא מתאים לך, לתוכניות העתידיות, וכן את לתמונה הפיננסית.

מחפש רכישה של נכס?

  רכישת בית מרגשת מאוד. החדשות הטובות הן שאם אתה עושה את עבודת חיטוט הרגלים תמצא את הבית שלך בתוך זמן קצר יחסית. החדשות הרעות הן שאתה יכול להיות בטוח כי יהיה עליך לעשות הרבה לפני שתוכל להיכנס אל ביתך החדש.

רכישת בית היא מחויבות פיננסית גדולה עבור רוב האנשים. הקונים לראשונה בית צריכים להכיר את ההשלכות.  שוק המשכנתאות הוא תחרותי מאוד. הבנקים, גופים פיננסיים ומציעי משכנתאות יציעו לכם מסלולי משכנתא שונים.

יש מספר סוגים של משכנתאות - יש משכנתאות לטווח הקצר מ 6 חודשים משכנתאות בריבית קבועה אשר בדרך כלל מציעות את הריבית הנמוכה ביותר.ויש משכנתאות בריבית משתנה לתקופה העולה על 5 שנים.


כיצד תבחר את סוג משכנתא בו אתה מתעניין ? אחד ההיבטים הקשים ביותר של גיוס משכנתא, הוא מיון ההצעות השונות הזמינות עבורך.  אולם זה לא גרוע כמו שזה נשמע, כי אלו הם רק וריאציות כמה לסוגי משכנתא שונים.

כדי לפשט את הדברים, מומלץ להתחיל על ידי קביעת סוג משכנתא שאתה רוצה.  הדרך הטובה ביותר לעשות את זה יכול להיות על ידי קביעת סוגי משכנתאות שאתה אינך רוצה. זהו תהליך של אלימינציה אשר יסייע לך להעלות רשימת של משכנתאות לטובת מיון.  לאחר מכן תוכל לחפש טוב יותר משכנתא המתאימה לך.

ניתן בהחלט לבצע את המיון בעצמך, אולם אתה עשוי לגלות כי יהיה לך קל יותר לשאול יועץ פיננסי עצמאי, או מומחי משכנתא, שיוכלו לייעץ לך לבחור סוג של משכנתא שהוא הטוב ביותר עבור הצרכים שלך.

 

יש לך שאלות? התקשר להתייעץ 03-5757225 למקרים דחופים 052-630-6969