מתלבט? זקוק לייעוץ?

ערוץ הוידאו שלנו

האם שמעת על חברה בנאמנות?

יש מגוון סיבות מדוע אדם צריך לרשום חברה באמצעות נאמנות.
אם גם לך יש סיבה או שהנך רוצה לברר מתי הדבר אפשרי הנך מוזמן לפנות ליועצים שלנו ב-E.M.Y. פתרונות פיננסיים.

אודות

EMY פתרונות פיננסיים

E.M.Y פתרונות פיננסיים מתמחה בייעוץ כלכלי/עסקי בליווי עסקי ובהבראת עסקים בקשיים.
המותג הינו חלק מקבוצת EMY ועל מנת שתוכלו להתרשם מאיתנו תוכלו להקיש כאן.
לא אחת נתקלים בעלי העסקים במדינת ישראל בבירוקרטיה מסואבת אל מול הרשויות השונות, הבנקים וגופים וספקים שונים.

בין אם אתה בעל עסק קטן, בעל מקצוע שהתפתח או בעל חברה מכובדת נראה כי במדינתנו לא מספיק להיות מקצועי בתחום ההתעסקות שלך  אלא נדרשות יכולות אישיות, אסרטיביות, כלכליות והבנה בנקאית מקצועית על מנת שתצליח בעסק שלך.

ב-15 השנה האחרונות אני יכול לומר בגאווה כי חילצתי עסקים רבים ממפולות פיננסיות וכי לעיתים נדרשת מעבר להבנה המקצועית נחישות ולחימה בלתי מתפשרת אל מול המערכות השונות.
ברור הדבר הוא כי בעל עסק הנקלע לקשיים מתחיל לבזבז את זמנו ב"כיבוי שריפות" בעיקר אל מול המערכת הבנקאית והספקים השונים וכי במקום לרכז את המאמצים בהגדלת המכירות הוא עובד יותר אך מוכר פחות.

אנו מסייעים בכל הקשור לניהול המערך הפיננסי בעסק,קבלת החלטות אסטרטגיות בנקודות זמן קריטיות,גיוסי הון, ליווי עסקי צמוד ושוטף המסייע לבעל העסק להתמודד מול המציאות המורכבת של בעלי העסקים בארץ.
כמו כן, משרדינו מאופיין בחדשנות ויצירתיות שאינם מאפיינים משרדים דומים בתחום.

אשר על כן, משרדינו מסוגל לתת פתרונות יצירתיים לבעלי עסקים/חברות אשר אינם מצאו פתרון הולם נכון וחכם למצוקתם העסקית באשר היא.

יתרון משרדינו הינו בעובדים אשר ברובם בעלי ניסיון עסקי עשיר הן בניהול חברות והן בניתוח עסקי אמיתי התואם למציאות בארצנו ולענף הספציפי המייצג כל חברה.

החברות אשר נעזרות בשירותינו  הינם חברות מכל הקשת הענפית לרבות:חברות הפקה, גני ילדים, מעדניות בשר, מרכזים רפואיים, חברות תוכנה, נדל"ן, ייצור ושיווק.

על צוות משרדינו נמנים: כלכלנים,עו"ד ורו"ח בעלי ניסיון נרחב בפעילות העסקית